fbpx

Online Türkçe Kursu

Online Türkçe Kursu

0
Warning: printf(): Too few arguments in /home/u9881172/public_html/wp-content/themes/porto/woocommerce/single-product/rating.php on line 28

Dünya üzerinde en çok öğrenilmeye başlanan dillerden biri Türkçedir. Yabancı uyruklu öğrencilerimiz için de büyük önem taşıyan Türkçe, dil becerilerini geliştirdikleri takdirde rahat bir üniversite eğitimi ve keyifli bir günlük ve sosyal yaşam sunacaktır. Oluşturduğumuz kurslar yabancı uyruklu öğrencilerimizin TÖMER’e kaydoldukları zamana kadar eğitimlerine zemin hazırlayacaktır. Ayrıca Türkçeyi öğrenmeye başlamak Türkiye’yi ve Türk kültürünü tanımayı sağlayarak adaptasyon sürecini hızlandıracaktır.

Kategoriler:

Açıklama

Sınıflarımız en az 6 en fazla 8 kişilik olmak üzere ayarlanmış olup, bu alandan mezun olmuş deneyim sahibi, akıcı İspanyolca konuşan öğretmenlerimiz tarafından özel ders niteliğinde online eğitim olarak verilmektedir. Başlangıç seviyesinden en üst seviye olan C1 seviyesine kadar süren eğitimlerimize katılım sağlayabilirsiniz. Her kur yaklaşık 8 hafta sürer ve toplam 100 ders saatini kapsamaktadır. Her kur 800 ₺ (Türk Lirası) fakat üç kur paket olarak alındığı takdirde 2000 ₺ (Türk Lirası) olarak ödenir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Online Türkçe Kursu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

WhatsApp'tan İletişime Geçin