fbpx

Online İspanyolca Kursu

Online İspanyolca Kursu

0
Warning: printf(): Too few arguments in /home/u9881172/public_html/wp-content/themes/porto/woocommerce/single-product/rating.php on line 28

Günümüzde tüm dünyanın birbirine çok yakın olmasından dolayı herkes farklı ülkelerin dillerini öğrenip kendini geliştirmek istemektedir. İspanyolca, bu yabancı dillerden en popüler olanıdır. Hatta İngilizce ’den sonra en çok öğrenme talebi olan yabancı dildir. Bunun yanı sıra birçok diğer yabancı dilin aksine, İspanyolca öğrenimi daha kolaydır çünkü cümle yapısı son derece anlaşılırdır, ortak dillerden kelimeleri bünyesinde barındırır ve yazıldığı gibi okunmaktadır. Özellikle ikinci bir yabancı dil olarak İspanyolcanızın olması sizlere birçok farklı iş kapısı açar.

Kategoriler:

Açıklama

Sınıflarımız en az 6 en fazla 8 kişilik olmak üzere ayarlanmış olup, bu alandan mezun olmuş deneyim sahibi, akıcı İspanyolca konuşan öğretmenlerimiz tarafından özel ders niteliğinde online eğitim olarak verilmektedir. Başlangıç seviyesinden en üst seviye olan C1 seviyesine kadar süren eğitimlerimize katılım sağlayabilirsiniz. Her kur yaklaşık 8 hafta sürer ve toplam 100 ders saatini kapsamaktadır. Her kur 800 ₺ (Türk Lirası) fakat üç kur paket olarak alındığı takdirde 2000 ₺ (Türk Lirası) olarak ödenir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Online İspanyolca Kursu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

WhatsApp'tan İletişime Geçin