Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


Size çok geniş bir okul yelpazesi sunacaktır. Danışmanlarımızın da yardımlarıyla mutlaka bütçenize ve kişisel tercihlerinize uygun bir okul, program bulacaksınız.

Kendiniz için en doğru programı ve okulu bulmanızda, kayıt işlemleri sırasında okulla yazışmalarınızda, pasaport, vize, konaklama, ucuz uçak bileti bulma konuları ile yurt dışına çıkmadan ve çıktıktan sonraki bütün aşamalarda sizlere bilgi sağlıyor ve yardımcı oluyoruz. Bu da sizin hem paranızı hem de zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize olanak sağlar.

Adayları bilgilendirmek için yaptığımız görüşmelerde hiçbir ücret talep etmemekteyiz.

Goint Career Yurt İçi ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, irtibata geçmeniz halinde sunduğu birçok program içinden sizin istekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda en uygun programı bulmanızda size yardımcı olacaktır.

Dil eğitiminizi tamamladığınızda eğitim gördüğünüz dil okulunu ve tamamladığınız seviyeyi gösteren sertifika size dil okulunuz tarafından verilecektir.

Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek en doğru tercihleri yapmalarını sağlayan Goint Career, yüksek kalite standartlarına sahip olan okullarda en iyi hizmet kalitesini sunmaktadır.

Yurt dışında eğitim almak yabancı dil öğrenmenin en etkili yollarından biridir. Daha kolay öğrenebilir ve pratik yapabilirsiniz. Yurt dışında eğitim alarak kariyerinize bir adım önde başlarsınız. Farklı yaşam tarzları farklı kültürleri görerek bakış açınızı geliştirebileceksiniz.

Goint Career yurt dışı eğitim danışmanları öğrencilerine tüm süreç boyunca danışmanlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Cep telefonu, e-mail ve sosyal medya adreslerimiz aracılığıyla bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa süre içerisinde probleminizin çözüme ulaşmasını sağlayacaklardır.

WhatsApp'tan İletişime Geçin