fbpx

Online Çince Kursu

Online Çince Kursu

0
Warning: printf(): Too few arguments in /home/u9881172/public_html/wp-content/themes/porto/woocommerce/single-product/rating.php on line 28

Çin, dünyanın en hızlı büyüyen ekonomisidir. Bundan dolayı Çin, birçok sektörde çeşitli firmalarla ticaret faaliyetlerinde bulunmaktadır. Bundan ötürü İngilizcenin yanında Çince bilmek iş hayatı için büyük önem taşımaktadır. Dünyanın ekonomisini yönlendiren ülkenin dilini bilmek yeni iş imkânları, geniş sosyal çevre, kişiye ekonomik özgürlük gibi birçok faktörü beraberinde getirir.  Bu dilin az bilinmesi ve uluslararası düzeyde değer kazanması Çince bilenler için sayısız fırsatlar sağlamaktadır.

Kategoriler:

Açıklama

Sınıflarımız en az 6 en fazla 8 kişilik olmak üzere ayarlanmış olup, bu alandan mezun olmuş deneyim sahibi, akıcı Çince konuşan öğretmenlerimiz tarafından özel ders niteliğinde online eğitim olarak verilmektedir. Başlangıç seviyesinden en üst seviye olan B1 seviyesine kadar süren eğitimlerimize katılım sağlayabilirsiniz. Her kur yaklaşık 8 hafta sürer ve toplam 100 ders saatini kapsamaktadır. Her kur 800 Türk lirasıdır fakat üç kur paket olarak alındığı takdirde 2000 ₺ (Türk Lirası) olarak ödenir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Online Çince Kursu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

WhatsApp'tan İletişime Geçin