fbpx

Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu

0
Warning: printf(): Too few arguments in /home/u9881172/public_html/wp-content/themes/porto/woocommerce/single-product/rating.php on line 28

İngilizce dili dünya üzerinde konuşulan en yaygın dil olma özelliğine sahiptir. İletişim dili olarak kabul edilen İngilizce, büyük bir gereklilik haline gelmiştir. Gerek iş bulma sürecinizde gerekse de iyi bir kariyer yapmak için sizi ileriye taşıyacaktır. Özellikle akademik yolda ilerleme kaydetmenizde önemli bir unsurdur. Ayrıca günlük yaşamınızda da hayatınızı kolaylaştırır çünkü bilgi teknoloji dili, programlama, bilgisayar ve makine dili, İthalat ve ihracatta ortak dil İngilizce ağırlıklıdır.

Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Sınıflarımız en az 6 en fazla 8 kişilik olmak üzere ayarlanmış olup, bu alandan mezun olmuş deneyim sahibi, akıcı İngilizce konuşan öğretmenlerimiz tarafından özel ders niteliğinde online eğitim olarak verilmektedir. Başlangıç seviyesinden en üst seviye olan C1 seviyesine kadar süren eğitimlerimize katılım sağlayabilirsiniz. Her kur yaklaşık 8 hafta sürer ve toplam 100 ders saatini kapsamaktadır. Her kur 800 Türk lirasıdır fakat üç kur paket olarak alındığı takdirde 2000 ₺ (Türk Lirası) olarak ödenir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Online İngilizce Kursu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

WhatsApp'tan İletişime Geçin