Hakkımızda

Bir sonraki aşama için çalışıyoruz...

Daha kaliteli bir eğitim.kariyer.gelecek.

Goint Career Yurt İçi ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı vermeyi hedefliyoruz. Öğrenciye kaliteli hizmet beraberinde dil kursu eğitim fırsatı sunmayı amaçlamaktayız. Sağlam temelimiz ve her şeyin üstünde tuttuğumuz değerlerimizle güvenli bir eğitim hayatı, kaliteli bir gelişimle sizlerin her zaman yanınızdayız.


Biz Kimiz?

Eğitim ve kariyer kavramlarını tek bir nokta da buluşturan, engin ve tecrübeli kadrosu ile danışmanlık kavramına yeni bir boyut kazandırmak hedefi ile yola çıkan Goint Career, çözüm odaklı yaklaşım biçimini teşvik etmekle mükellef bir kurumdur.

Ne Yaparız?

Eğitim ve istihdam kavramlarından yola çıkarak yurt dışı eğitimi ve yurt dışında çalışmayı hedefleyen öğrencilere ve bireylere danışmanlık hizmeti sunmak bizim asli hedefimizdir.

Neden Biz?

Sahip olduğumuz eğitim, özel sektör deneyimimiz ve geniş çaplı ağımız ile şeffaf iletişim kurmak, hızlı ve kalıcı çözüm sağlamak bizim kimliğimizdir.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Tecrübe
0
+
Proje
0
+
Saha Çalışanı

Misyonumuz Nedir?

Dil kursları, üniversiteler, lisansüstü eğitim, staj-sertifika programları, TELC-TOEFL sınavlarına hazırlık ve çeşitli projeler kapsamında yurt dışı eğitim sağlıyoruz. Bunlara ek olarak; vize, danışmanlık, konaklama, üniversite başvurusu, şartlı kabul ve ulaşım gibi konularda yardımcı oluyoruz. Çalışanlarımızla pozitif, ileriye dönük ve motive edici faaliyetlerimizle hayallerinizdekileri gerçekleştirmek için sizi her bakımdan bilgilendirerek en doğru seçimlerle en kolay yolu önünüze sermekteyiz. Güvenilir kadromuzla doğru ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Avrupa Projeleri
100%
Arap Yarımadası Projeleri
85%
Amerika Projeleri
35%
Uzak Doğu Projeleri
70%

Sıkça Sorulan Sorular?

Size çok geniş bir okul yelpazesi sunacaktır. Danışmanlarımızın da yardımlarıyla mutlaka bütçenize ve kişisel tercihlerinize uygun bir okul, program bulacaksınız.

Kendiniz için en doğru programı ve okulu bulmanızda, kayıt işlemleri sırasında okulla yazışmalarınızda, pasaport, vize, konaklama, ucuz uçak bileti bulma konuları ile yurt dışına çıkmadan ve çıktıktan sonraki bütün aşamalarda sizlere bilgi sağlıyor ve yardımcı oluyoruz. Bu da sizin hem paranızı hem de zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize olanak sağlar.

Adayları bilgilendirmek için yaptığımız görüşmelerde hiçbir ücret talep etmemekteyiz.

Goint Career Yurt İçi ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, irtibata geçmeniz halinde sunduğu birçok program içinden sizin istekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda en uygun programı bulmanızda size yardımcı olacaktır.

Dil eğitiminizi tamamladığınızda eğitim gördüğünüz dil okulunu ve tamamladığınız seviyeyi gösteren sertifika size dil okulunuz tarafından verilecektir.

Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek en doğru tercihleri yapmalarını sağlayan Goint Career, yüksek kalite standartlarına sahip olan okullarda en iyi hizmet kalitesini sunmaktadır.


WhatsApp'tan İletişime Geçin