fbpx

Online Almanca Kursu

Online Almanca Kursu

0
Warning: printf(): Too few arguments in /home/u9881172/public_html/wp-content/themes/porto/woocommerce/single-product/rating.php on line 28

Almanca bilmek Almanca konuşulan ülkelerde eğitim, iş, kariyer olanakları sağlar. Almanya, orada eğitim almak isteyen öğrencilere çok sayıda yükseköğrenim bursu sağlar. Yabancılar için özel çalışma vizesi, çalışma izni için de özel uygulamalara sahiptir. Ülkenizde veya başka ülkelerdeki Alman şirketlerinde çalışma şansınızı artırır. Almancayı iyi derecede bilmeniz, uluslararası bağlantıları olan bir işveren için önemli bir çalışan olmanızı sağlar. Almanca, bilim dilinde dünyanın en çok kullanılan 2. Dili olma özelliğini taşımasının yanı sıra Almanya, araştırma ve geliştirme alanında dünyada üçüncü sırada yer alır. Ayrıca Almanca bilmeniz daha fazla bilgiye ulaşmanızı sağlar çünkü Medya, iletişim ve bilişim alanında kullanılan yaygın dil Almancadır.

Kategoriler:

Açıklama

Almanca öğrenmek isteyen veya Almanya’da eğitim görmek isteyen öğrenciler için online Almanca dersi vermekteyiz. Sınıflarımız en az 6 en fazla 8 kişilik olmak üzere ayarlanmış olup, bu alandan mezun olmuş deneyim sahibi, akıcı Almanca konuşan öğretmenlerimiz tarafından özel ders niteliğinde online eğitim olarak verilmektedir. Başlangıç seviyesinden en üst seviye olan C1 seviyesine kadar süren eğitimlerimize katılım sağlayabilirsiniz. Her kur yaklaşık 8 hafta sürer ve toplam 100 ders saatini kapsamaktadır. Her kur 800 ₺ (Türk Lirası) fakat üç kur paket olarak alındığı takdirde 2000₺ (Türk Lirası) olarak ödenir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Online Almanca Kursu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

WhatsApp'tan İletişime Geçin