fbpx

Ausbildung Projesi

Ausbildung Projesi

0
Warning: printf(): Too few arguments in /home/u9881172/public_html/wp-content/themes/porto/woocommerce/single-product/rating.php on line 28

Ausbildung, Almanya’da yaygın olan bir eğitim (mesleki eğitim) türüdür. Bir mesleki eğitim alma (teknik eğitim) ve aynı zamanda bir staj (pratik eğitim) programıdır. Bu proramın asıl amacı öğrencilerin öğrendikleri bilgiyi anında uygulayabilmeleridir.Haftanın 2 günü okulda 3 günü stajda geçer…

Kategoriler: ,

Açıklama

Denklik

Türkiye’den Almanya’ya olan lise veya lisans denklik işlemleriniz tarafımızca en kısa sürede yapılır.Türkiye’ye döndükten sonra da Almanya’da aldığınız eğitimin denkliğini YÖS’e başvurarak yapabilirsiniz.

Staj

Goint Career ekibi olarak anlaşmalı olduğumuz şirketler ile olan bağlantılarımız sayesinde, size alanınızla ilgili olarak siz daha gitmeden Ausbildung pozisyonları sağlayabileceğiz.

Vize Danışmanlığı

Vize evrakları hususunda ekip arkadaşlarımızın danışmanlığında vize süreciniz titizlikle yürütülecektir.

Karşılama

Ekibimiz tarafından Almanya’ya gittiğinizde karşılanacaksınız.

Konaklama

Eğitim alacağınız ve staj yapacağınız yerlere yakın bir konaklama yeri tarafımızca bulunup Ausbildung başlamadan önce size tavsiye edilecektir.

Sigorta

Sağlık sigortanız anlaşmalı sigorta şirketlerimiz tarafından sizin için titizlikle yapılacaktır.

Banka Hesabı

Almanya’daki ekip arkadaşlarımızın danışmanlığında bu prosedürde de size yardımcı olacağız.

Bölümler

Almanya’da sağlık çalışanı olmak isteyen lise veya lisans mezunlarının katılabileceği bir projedir.Almanya’da artık sağlık alanında Ausbildung alanlara ayrılmıyor.3 yıllık eğitim-staj sürecinde bütün alanlarda çalışıyor ve son yılında hangi alanda daha fazla bulunmak istediğini tercih ediyor.

Hasta Bakımı

Hastaların yemek yemesine ve vücut bakımına yardım eder,ilaçlarını verir,tansiyonlarını ölçer ya da sargılarını değiştirirler.Sağlık ve hasta bakıcıları hastanelerde veya bakım evlerinde çalışırlar.Hastaların sağlık durumunu kontrol eder,doktorlara muayene veya ameliyatlar sırasında asistanlık ederler.

Yaşlı Bakımı

Eğitimlerini tamamladıktan sonra yaşlı bakım görevlileri bir bakım evinde,gündüz ve kısa süreli bakım kurumlarında,özel destek sunulan evlerde,ayakta bakım hizmetlerinde ya da ölüm süresinde bakım (hospis bakım) kurumlarında çalışabilirler.

Hemşirelik

Türkiye’de lisans eğitimi olarak alınan hemşirelik bölümünü Almanya’da Ausbildung kapsamında 3 yılda okuyabilirsiniz.Türkiye’ye döndüğünüzde ise denklik işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fiyat Bilgisi

Bu projede taksitli ödeme fırsatından yararlanabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Ausbildung Projesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

WhatsApp'tan İletişime Geçin