fbpx

VIP Hesap

Üniversite Kabulü
Üniversite kaydınızı lise diplomanız veya Yös sınav sonucunuz ile yaparız ve size ön kabul belgesini Goint Career aracılığıyla en kısa sürede göndeririz.

Sağlık Sigortası
Sağlık sigortanız anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerimiz tarafından titizlikle sizin için yapılacaktır. Sigorta süresi 1 yıldır ve bedeli tarafımızdan sizin için ödenmektedir.

Denklik
Diploma denklik süreci, yurt dışında öğrenim gören kişinin diploması ile Türk eğitim sistemindeki diplomanın denklik sürecinin incelenmesidir. Denklik işleminiz sizin için tarafımızdan yapılır.

Vize Danışmanlığı
Goint Career olarak vize başvuru sürecinde gerekli evrak düzenlemeleri konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vize ücretiniz tarafımızdan karşılanmaktadır.

Uçak Bileti Satın Alma
Sizi bilet arama stresinden ve zaman kaybından kurtararak size en uygun bileti almaktayız.

Tercüme ve Noter
Kesin kayıt süresi boyunca gerekli olacak belgelerin (pasaport, diploma ve transkript) tercümesi ve noter tasdikli hazırlanması tarafımızca yapılır ve ücreti ödenir.

Ulaşım ve Karşılama
Öğrenciler Türkiye’ye geldiklerinde havalimanında takım arkadaşlarımız tarafından karşılanırlar. Öğrencilerin gidecekleri şehre ulaşmasında öğrenciye yardımcı olur. En az beş öğrenci varsa özel aracımızla destinasyona ulaşım rahat bir şekilde sağlanmaktadır. Beş kişinin altındaki öğrenciler için otobüs bileti tarafımızdan satın alınır.

Tömer Danışmanlığı
Goint Career olarak size,Tömer kaydı yaptırmaya gittiğinizde hangi belgelerin gerekli olduğunu ve işlemleri nerede nasıl yapılacağı ile ilgili danışmanlık hizmeti veririz.Lise diplomasıyla yerleşen her öğrencimizin en az iki kur alması zorunludur ve öğrencilerimiz Tömer ücretini indirimli olarak ödeme fırsatına sahip olur.Sizin için 5 kur Tömer ödemesi tarafımızca ödenir.

İkamet İzni Danışmanlığı
Goint Career olarak gerekli belgeleri özenle hazırlıyor ve ikamet randevusu da dahil olmak üzere tüm oturma izni sürecini titizlikle yürütüyoruz. İkamet ücreti tarafımızca ödenir.

Genel Danışmanlık Servisi
VIP paket tercih edilmesi halinde genel danışmanlık hizmetimiz 1 yıl sürecektir. Bu süreçte öğrencilerimizin yanında olmaktan ve onlara hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yurt Hizmeti
Yurdunuzda 1 – 2 – 3 kişilik odalar mevcuttur, kendinize ait banyo, tuvalet, çalışma masası, bahçe havuz, spor salonu, kablosuz sınırsız internet mevcuttur. Ayrıca, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de ücretsizdir. Okula servisle ve yürüyerek 5-10 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yurt bulma konusunda size öneride bulunabiliriz, danışmanlık sağlarız.

Yabancı Dil Kursları Danışmanlığı
Bölümünü İngilizce okuyacak öğrenciler için yabancı dil kursu danışmanlığı veririz. İngilizce hazırlık okumak istemeyen öğrenciler için ise, seviye tespit sınavı ve muafiyet sınavı ile ilgili danışmanlık hizmeti veririz.

WhatsApp'tan İletişime Geçin