fbpx

VIP 2

Üniversite Kabulü
Üniversite kaydınızı lise diplomanız veya Yös sınav sonucunuz ile yaparız ve size ön kabul belgesini Goint Career aracılığıyla en kısa sürede iletiriz.

Sağlık Sigortası
Sağlık sigortanız anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerimiz tarafından titizlikle sizin için yapılacaktır. Sigorta süresi 1 yıldır ve bedeli tarafımızdan sizin için ödenmektedir.

Denklik
Diploma denklik süreci, yurt dışı eğitim diploması ile Türk eğitim sisteminde diploma denklik incelemesidir. Denklik işleminiz sizin için tarafımızdan yapılır.

Vize Danışmanlığı
Goint Career olarak vize başvuru sürecinde gerekli evrak düzenlemeleri konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vize ücretiniz tarafımızdan karşılanmaktadır

Uçak Bileti Satın Alma
Sizi bilet arama stresinden ve zaman kaybetme kurtararak size en uygun bileti alıyoruz.

Tercüme Ve Noter
Kesin kayıt süresi boyunca gerekli olacak belgelerin (pasaport, diploma ve transkript) tercümesi ve noter onaylı hazırlanması tarafımızca yapılır ve ücreti  ödenir.

Ulaşım Ve Karşılama
Öğrenciler Türkiye’ye geldiklerinde havalimanında takım arkadaşlarımızla buluşurlar. Öğrencilerin gidecekleri şehre ulaşmasında öğrenciye yardımcı olur. En az beş öğrenci varsa özel aracımızla destinasyona ulaşım rahat bir şekilde sağlanmaktadır. Beş kişi altı öğrenciler için otobüs bileti tarafımızdan satın alınır.

Tömer Danışmanlığı
Goint Career olarak, öğrencinin TÖMER’e kaydolmasına ve nerede ve nasıl ilerleyeceğine yardımcı oluyoruz. Lise diploması ile yerleştirilen her öğrencinin en az iki ders alması gerekmektedir ve öğrencilerimiz Tömer ücretini indirimli ödeme imkanına sahip olacaktır. Sizin için 5 kurs Tömer ödemesi tarafımızdan karşılanmaktadır.

İkamet İzni Danışmanlığı
Goint Career olarak gerekli belgeleri özenle hazırlıyor ve ikamet randevusu da dahil olmak üzere tüm ikamet izni sürecini titizlikle yürütüyoruz. İkamet ücreti tarafımızca ödenir.

Genel Danışmanlık Servisi
VIP paket tercih edilmesi halinde genel danışmanlık hizmetimiz 1 yıl sürecektir. Bu süreçte öğrencilerimizin yanında olmaktan ve onlara hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yurt Hizmeti
Yurdunuzda 1, 2 ve 3 oda bulunmaktadır. Kendi banyonuz, tuvaletiniz, masanız ve bahçeniz, havuzunuz, spor salonunuz, sınırsız internetiniz var. Ayrıca kahvaltı ve akşam yemeği ücretsizdir. Okula okul otobüsü ile ve yürüyerek 5 10 dakikada ulaşabilirsiniz. 10 aylık yurt ödemesi tarafımızdan sizin için yapılır.

Yabancı Dil Kursları Danışmanlığı
Bölümünü İngilizce okuyacak öğrenciler için yabancı dil kursu danışmanlığı veririz. İngilizce hazırlık okumak istemeyen öğrenciler için ise seviye tespit sınavı ve muafiyet sınavı ile ilgili danışmanlık hizmeti veririz.

İngilizce Kursu
İngilizce kursu almak isteyen öğrencilerimiz için anlaşmalı olduğumuz dil kursu için 4 kurs ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

Paketlerin fiyat bilgisi hakkında daha fazla detaya erişebilmek için lütfen üye olun. Hali hazırda üyeliğiniz varsa lütfen hesabınıza giriş yapın…

WhatsApp'tan İletişime Geçin