fbpx

VIP 2 Hesap

Üniversite Kabulü
Üniversite kaydınızı lise diplomanız veya Yös sınav sonucunuz ile yaparız ve size ön kabul belgesini Goint Career aracılığıyla en kısa sürede göndeririz.

Sağlık Sigortası
Sağlık sigortanız anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerimiz tarafından titizlikle sizin için yapılacaktır. Sigorta süresi 1 yıldır ve bedeli tarafımızdan sizin için ödenmektedir.

Denklik
Diploma denklik süreci, yurt dışı eğitim diploması ile Türk eğitim sisteminde diploma denklik incelemesidir. Denklik işleminiz sizin için tarafımızdan yapılır.

Vize Danışmanlığı
Goint Career olarak vize başvuru sürecinde gerekli evrak düzenlemeleri konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vize ücretiniz tarafımızdan karşılanmaktadır.

Uçak Bileti Satın Alma
Sizi bilet arama stresinden ve zaman kaybetme kurtararak size en uygun bileti alıyoruz.

Tercüme Ve Noter
Kesin kayıt süresi boyunca gerekli olacak belgelerin (pasaport, diploma ve transkript) tercümesi ve noter onaylı hazırlanması tarafımızca yapılır ve ücreti ödenir.

Ulaşım Ve Karşılama
Öğrenciler Türkiye’ye geldiklerinde havalimanında takım arkadaşlarımızla buluşurlar. Öğrencilerin gidecekleri şehre ulaşmasında öğrenciye yardımcı olur. En az beş öğrenci varsa özel aracımızla destinasyona ulaşım rahat bir şekilde sağlanmaktadır. Beş kişi altı öğrenciler için otobüs bileti tarafımızdan satın alınır.

Tömer Danışmanlığı
Goint Career olarak size,Tömer kaydı yaptırmaya gittiğinizde hangi belgelerin gerekli olduğunu ve işlemleri nerede nasıl yapılacağı ile ilgili danışmanlık hizmeti veririz.Lise diplomasıyla yerleşen her öğrencimizin en az iki kur alması zorunludur ve öğrencilerimiz Tömer ücretini indirimli olarak ödeme fırsatına sahip olur.Sizin için 5 kur Tömer ödemesi tarafımızca ödenir.

İkamet İzni Danışmanlığı
Goint Career olarak gerekli belgeleri özenle hazırlıyor ve ikamet randevusu da dahil olmak üzere tüm ikamet izni sürecini titizlikle yürütüyoruz. İkamet ücreti tarafımızca ödenir.

Genel Danışmanlık Servisi
VIP paket tercih edilmesi halinde genel danışmanlık hizmetimiz 1 yıl sürecektir. Bu süreçte öğrencilerimizin yanında olmaktan ve onlara hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yurt Hizmeti
Yurdunuzda 1, 2 ve 3 oda bulunmaktadır. Kendi banyonuz, tuvaletiniz, masanız ve bahçeniz, havuzunuz, spor salonunuz, sınırsız internetiniz var. Ayrıca kahvaltı ve akşam yemeği ücretsizdir. Okula okul otobüsü ile ve yürüyerek 5 10 dakikada ulaşabilirsiniz. 10 aylık yurt ödemesi tarafımızdan sizin için yapılır.

Yabancı Dil Kursları Danışmanlığı
Bölümünü İngilizce okuyacak öğrenciler için yabancı dil kursu danışmanlığı veririz. İngilizce hazırlık okumak istemeyen öğrenciler için ise seviye tespit sınavı ve muafiyet sınavı ile ilgili danışmanlık hizmeti veririz.

İngilizce Kursu
İngilizce kursu almak isteyen öğrencilerimiz için anlaşmalı olduğumuz dil kursu için 4 kurs ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

WhatsApp'tan İletişime Geçin