fbpx

Standart

Üniversite Kabulü
Üniversite kaydınızı lise diplomanız veyaYös sınav sonucunuz ile yaparız ve size ön kabul belgesini Goint Career aracılığıyla en kısa sürede göndeririz.

Sağlık Sigortası
Sağlık sigortası, anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından sizin için titizlikle yapılacaktır. Sigorta süresi 1 yıldır ve ücreti bize aittir.

Denklik
Diploma denklik süreci, yurt dışı eğitim diploması ile Türk eğitim sisteminde diploma denklik incelemesidir. Denklik işleminiz sizin için tarafımızca yapılır.

Vize Danışmanlığı
Goint Career olarak vize başvuru sürecinde gerekli evrak düzenlemeleri konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Uçak Bileti Rezervasyonu
Sizi bilet arama ve zaman kaybetme stresinden kurtararak size en uygun bileti rezerve ederiz.

Ulaşım Hizmeti
Öğrenci Türkiye’ye geldiğinde havaalanında ekip arkadaşlarımız tarafından karşılanır. Öğrencinin gideceği şehre ulaşma noktasında yardımcı olurlar. En az beş öğrenci olması durumunda özel aracımızla birlikte gidilecek yere ulaşım konforlu bir şekilde sağlanır. Beşten az sayıda olan öğrenciler için ise otobüs bileti tarafımızca sağlanır.

Tömer Danışmanlığı
Goint Career olarak size, Tömer kaydı yaptırmaya gittiğinizde hangi belgelerin gerekli olduğunu ve işlemleri nerede nasıl yapılacağı ile ilgili danışmanlık hizmeti veririz. Lise diplomasıyla yerleşen her öğrencimizin en az iki kur alması zorunludur ve öğrencilerimiz Tömer ücretini indirimli olarak ödeme fırsatına sahip olur. Sizin için 3 kur Tömer ödemesi tarafımızca ödenir.

İkamet İzni Danışmanlık Hizmeti
Goint Career olarak, gerekli evrakları titizlikle hazırlayıp ikamet randevusu da dâhil olmak üzere bütün ikamet izin alma işlemlerini, başvuru sürecini itinalı bir şekilde yürütürüz.

Genel Danışmanlık
Standart paket tercih edildiği takdirde genel danışmanlık hizmetimiz 1 yıl sürecektir. Bu süreçte öğrencilerimizin yanında olmaktan ve onlara hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yurt Danışmanlığı
Yurdunuzda 1 – 2 – 3 kişilik odalar mevcuttur, kendinize ait banyo, tuvalet, çalışma masası, bahçe havuz, spor salonu, kablosuz sınırsız internet mevcuttur. Ayrıca, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de ücretsizdir. Okula servisle ve yürüyerek 5-10 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yurt bulma konusunda size öneride bulunabiliriz, danışmanlık sağlarız.

Dil Kursları Danışmanlığı
Bölümünü İngilizce okuyacak öğrenciler için yabancı dil kursu danışmanlığı veririz. İngilizce hazırlık okumak istemeyen öğrenciler için ise seviye tespit sınavı ve muafiyet sınavı ile ilgili danışmanlık hizmeti veririz.

Paketlerin fiyat bilgisi hakkında daha fazla detaya erişebilmek için lütfen üye olun. Hali hazırda üyeliğiniz varsa lütfen hesabınıza giriş yapın…

WhatsApp'tan İletişime Geçin